preloder

LOGA / LOGOTYpy

#2

Tożsamość twojej firmy

EpicProject to specjalistyczna agencja zajmująca się projektowaniem logo. Bez mocnego projektu logo i tożsamości marki potencjalni klienci i klienci mogą Cię omijać. Musisz przekazać silną osobowość firmy, którą ludzie zapamiętają, musi być wyrazista i mieć charakter.

 

Dlaczego moja firma powinna mieć logo?

Chodzi o stworzenie wrażenia, ostatniego wrażenia, które,  zrobi wrażenie na potencjalnych klientach i przyciągnie nowe firmy. Znaczenie silnego projektu logo stało się jeszcze ważniejsze w ciągu ostatnich 10 lat. Współpracujemy z wieloma różnymi firmami, które chcą zaprojektować i ewoluować swoją obecną markę, a także z nowymi firmami, które dopiero zaczynają działalność.

Co sprawia, że ​​dobry projekt logo?

Oryginalność. Dobry projekt  jest czymś wyjątkowym i oryginalnym i odzwierciedla wartość Twojej firmy. W Epic staramy się stworzyć coś więcej niż zwykły projekt, staramy się stworzyć markę, która pomoże rozwinąć Twoją firmę do przodu, a Twoja firma  będzie dumna z pracy. Wszystkie nasze projekty logo są unikalne w zależności od branży, w której projektujemy. Stworzyliśmy projekty logo dla sektorów takich jak agencje eventowe, firmy finansowe i inwestycyjne, handel detaliczny i produkty. Chociaż mamy ustalony proces projektowania logo, który po prostu działa, badanie, myślenie i projektowanie są zawsze unikalne w tym skrócie. Co nas motywuje ? Motywuje nas, że ​​nasi klienci uśmiechają się, gdy widzą ostateczny projekt, a projekt logo przekracza ich pierwotne oczekiwania.

Ile powinienem zapłacić za projekt logo?

EpicProject to specjalistyczna agencja zajmująca się projektowa. Projektowaliśmy loga dla wielu różnych firm i zawsze staramy się stworzyć coś naprawdę wyjątkowego. Szczerze mówiąc, nie jesteśmy jedną z firm która projektuje 10 wersji loga za 50zł, które znajdziesz w wyszukiwarce Google. Projekt logo wykonany przez naszą firmę nigdy nie jest kopiowany a projektowany od podstaw przez naszych profesjonalistów, którzy mają bardzo wysoki poziom jakości i stylu. Nasze projekty logo zwykle zajmują nam trzy dni w studio projektowym. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat cen, skontaktuj się z nami już dziś, a my podzielimy się cennikiem i arkuszem informacyjnym.

 

Zapraszamy do kontaku

KONTAKT

sZYBKI KONTAKT

DANE

Email

biuro@epicproject.pl

Telefon

+48 513 15 82 95

social media

© Copyright 2018 EpicProject - All Rights Reserved