preloder

Strony internetowe

#3

Pokaż firmę w świecie internetu

W 2020 roku każda firma powinna mieć niesamowitą stronę internetową. Twoja witryna internetowa jest drzwiami do Twojej firmy, Jako agencja z bogatym doświadczeniem w tworzeniu pięknych cyfrowych doświadczeń, możemy ożywić Twoją firmę online. Odbiorcy Twojej witryny będą wymagać od Ciebie znacznie więcej . Dzięki zaawansowanym funkcjom w standardzie i działającym na wszystkich urządzeniach mobilnych projekt Twojej witryny będzie zawsze dostępnym dla klinetów.

Agencja, której możesz zaufać

Mamy mały zespół utalentowanych projektantów i programistów, którzy pracują nad różnorodnymi projektami internetowymi. Dla każdego projektu postępujemy zgodnie z naszym zaufanym procesem projektowania stron internetowych, który wykorzystaliśmy do realizacji wszystkich naszych dotychczasowych projektów internetowych. Wszystkie nasze strony internetowe są tworzone tak, aby działały wspaniale na wszystkich urządzeniach mobilnych, od telefonów komórkowych, tabletów po komputery stacjonarne.

Wiele naszych projektów jest budowanych przy użyciu systemu zarządzania treścią WordPress. Oznacza to, że jest bezpłatny, dobrze obsługiwany i jest regularnie aktualizowany przez społeczność programistów WordPress. Posiadanie systemu administracyjnego do swojej witryny jest niezbędne do przyszłych aktualizacji i daje pełną kontrolę nad zawartością witryny. Po zakończeniu projektowania witryny przez naszą agencje oferujemy pełne szkolenie na temat aktualizacji wszystkich części nowej witryny.

Jaki jest proces projektowania strony internetowej ?

1. Planowanie witryny i tworzenie treści
Pierwszym etapem projektowania nowej witryny jest zaplanowanie i ustrukturyzowanie całej zawartości witryny. Zwykle tworzone w dokumentach słownych, wspólnie opracowujemy plan, aby sprawdzić, jakie kopie, zdjęcia i treści są wymagane przed rozpoczęciem produkcji.

2. Doświadczenie użytkownika
Rozpoczynamy fazę doświadczenia użytkownika wraz z planowaniem witryny i tworzeniem treści. W ten sam sposób, w jaki architekt tworzy plany i rysunki nowych konstrukcji, tworzymy również schematy i plany współpracy wszystkich treści. Od nawigacji, przesyłania wiadomości, łączenia treści i sekcji – wszystkie te czynniki są kluczowymi zagadnieniami i należy je zaplanować. „Modele szkieletowe” są dokumentami zawierającymi wytyczne, które pomagają nam przejść do fazy projektowania witryny.

3. Projektowanie stron internetowych
Skończyliśmy planowanie treści, pracowaliśmy nad przesyłaniem wiadomości, kopiowaniem i modelami szkieletowymi, a teraz wkraczamy w fazę projektowania witryny. Epic opracuje projekty „look & feel” w oparciu o ogólną markę. Wszystkie strony Twojej witryny są zaprojektowane, my znajdziemy lub sfotografujemy dla Ciebie i wyślemy do twojej opinię.

4. Tworzenie stron internetowych
Po zaprojektowaniu i zatwierdzeniu wszystkich stron przekazujemy projekty zespołowi ds. Rozwoju witryny. Stąd przekonwertujemy wszystkie projekty na HTML i CSS. Kod jest następnie owijany wokół WordPress CMS, a my tworzymy zestaw szablonów, które mogą być używane również dla przyszłych nowych stron.

5. Testowanie
Zapewnienie, że nowa strona działa świetnie na urządzeniach mobilnych i stacjonarnych, wymaga sporego testowania i usuwania błędów. Testujemy na wszystkich nowoczesnych urządzeniach mobilnych i komputerach stacjonarnych, aby upewnić się, że projekty wyglądają idealnie!

6. Zwolnienie
Ostatni etap, wypchnięcie strony i upewnienie się, że dobrze się wyświetla we wszystkich wyszukiwarkach.

KONTAKT

sZYBKI KONTAKT

DANE

Email

biuro@epicproject.pl

Telefon

+48 513 15 82 95

social media

© Copyright 2018 EpicProject - All Rights Reserved